Online Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme Danışmanlığı

Hayatımız çok çabuk değişiyor ve bir o kadar da zorlaşıyor. Hızlı giden hayata yetişmeye çalışırken kendimizi unuttuğumuz, ihmal ettiğimiz zamanlar olabiliyor. Beslenme konusu da bunlardan birisidir. Sağlıklı beslenmek, kilo vermek veya kilo almak istiyorsunuz ama hayat temponuz yüz yüze görüşmeye yetmiyor ise online beslenme danışmanlığı bunun ideal bir çözümü. Sadece bulunduğunuz şehirde veya ülkede değil dünyanın bir diğer ucunda dahi olsanız hizmetten yararlanabiliyorsunuz. Sağlıklı beslenmenin günden güne önem kazandığı bu zamanda ‘’hiç zamanım yok’’ demeden, oturduğunuz yerden hizmetten yararlanabilir ve sağlıklı beslenmenin etkisini yüz yüze görüşmeden farksız olarak görebilirsiniz.

Online diyet hizmetinde ilk olarak bizimle iletişim kurup müsait bir saatinize yüz yüze görüşmede sağlanan durum gibi randevunuzu planlıyoruz. Planlanan zamanda sizi arıyoruz. Uzun seans imkanı ile sizi dinliyor, ayrıntılı şekilde bilgilerinizi alıyor ve bu şekilde başarı ihtimalini artırıyoruz. Randevunuzun planlandığı günün sabahında aç bir şekilde, lavaboya gittikten sonra çıktığınız tartının fotoğrafını whatsapp üzerinden bize gönderiyorsunuz. Son 6 ay içerisinde yapılmış olan tahlilleriniz var ise yine whatsapp veya mail yolu ile bize ulaştırıyorsunuz. Ayrıntılı bilgiler alınıp seansımızı yaptıktan sonra diyetinizi size özel olarak hazırlıyorum. Aylık olarak belirlenen fiyat tutarını göndermiş olduğumuz hesaba aktardığınız takdirde tüm durumlarınıza özel hazırlamış olduğum sağlıklı beslenme programını mail veya whatsapp yolu ile Word dosyası şeklinde iletiyoruz. Böylelikle çıkarıp elinizde bulunma imkanı oluyor. 10 günlük aralıklarla yine belirlenen zamanda seansımızı yapıyor ve süreci ayrıntılı şekilde değerlendiriyoruz. İsteklerinizin önemli olduğu bu süreçte uyumluluğu artırmak, sürdürülebilirliği ve kalıcılığı sağlamak esas amacımızdır. Gün içinde, takıldığınız herhangi bir yerde iletişim sağlayabiliyorsunuz ve bu şekilde de daha iyi bir öğrenme süreci ile başarı ihtimalini artırıyoruz.

Kendinizi yüz yüze görüşmeden farksız bu programa dahil edip sağlığınızı iyileştirmek, sürdürmek ve kalıcı hale getirmek için yazılı olan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerim

Bireysel Beslenme
Danışmanlığı

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme
Danışmanlığı

WhatsApp WhatsApp ile Her Zaman Ulaşın